تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - تولید سریال درمانگاه
فرکانس کانالهای استانی 2017


مرتبه
تاریخ : یکشنبه 18 دی 1390
تولید سریال درمانگاه مهدی گوهریان با بیان این‌كه این مجموعه به صورت اپیزودیك در هر قسمت داستان‌های جداگانه‌ای را به تصویر می‌كشد، گفت: این سریال با مضمونی طنز، موضوعات و مسائل اجتماعی، اقتصادی و پزشكی را بررسی می‌كند.

وی با اشاره به این‌كه درمانگاه با هدف انتقال پیام‌های آموزشی و فرهنگ‌سازی در زمینه فعالیت‌های پزشكی و درمانی تولید می‌شود، اظهار كرد: سعی شده جذابیت‌های ویژه‌ای برای جذب مخاطب در این سریال در نظر گرفته شود تا مخاطب بتواند بخوبی با داستان و شخصیت‌های این اثر ارتباط برقرار كند.

وی تصریح كرد: لوكیشن اصلی سریال، درمانگاه شبانه‌روزی سهند تبریز است و بیش از 70 درصد تصویربرداری در این مكان صورت می‌گیرد.

گوهریان با اشاره به این‌كه این سریال به مدت چهار ماه پیش تولید داشته است، بیان كرد: تصویربرداری سریال به مدت پنج ماه طول خواهد كشید.

وی از تدوین همزمان این سریال خبر داد و اظهار امیدواری كرد پس از مراحل صداگذاری و موسیقی سریال درمانگاه، پخش آن همزمان با تصویربرداری پس از ماه صفر آغاز خواهد شد.

وی با بیان این‌كه در این مجموعه 500 هنرور حضور دارند، ابراز كرد: 15 بازیگر اصلی،210 بازیگر فرعی با شخصیت محوری در هر قسمت در این مجموعه همكاری می‌كنند.

گوهریان از پخش این سریال از شبكه شما یا یكی از شبكه‌های سراسری خبر داد و تصریح كرد: چون این سریال به زبان آذری تولید می‌شود، برای پخش از شبكه شما در آینده‌ای نزدیك به زبان فارسی دوبله یا زیرنویس فارسی خواهد شد.

وی با اشاره به این‌كه در این سریال از بازیگران بومی و محلی شناخته شده استانی استفاده شده است خاطر نشان كرد: آتش تقی‌پور، رحمان مفاتحی و بابك نهرین از جمله بازیگران شناخته‌شده‌ای هستند كه در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

در ساخت این سریال حسن وكیلی (مدیر نورپردازی و تصویربرداری)‌، هادی سلیمان‌زاده (مدیر صدابرداری)،‌ صمد زرگر‌ (مدیرتولید)‌، سیدجمال حسینی (مشاور پزشكی)، سیدحسین معینی فرد (ناظر محتوایی)، سالار حیدرنژاد (ناظر كیفی) و مرتضی مقدس (تدوینگر) همكاری می‌كنند.

این مجموعه به صورت اپیزودیك رخدادهای یك درمانگاه را به تصویر می‌كشد كه در هر قسمت بازیگران مهمان، داستان‌های جدیدی را روایت می‌كنند.
طبقه بندی: معرفی سریال های جدید، 
برچسب ها: تولید سریال درمانگاه، سریال درمانگاه،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی