تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - عرضه آی پی مدیا به عنوان تنها نمونه در جهان
فرکانس کانالهای استانی 2017


عرضه ی پی مدیا به عنوان تنها نمونه در جهان


معاون رسانه مجازی صدا و سیمای جمهوری ا سلامی ایران با حضور در برنامه زنده «صفر و یك» كه از شبكه آموزش پخش می شد، از عرضه «آی پی مدیا» به عنوان تنها نمونه در جهان، در آینده ای نزدیك خبر داد.لطف الله سیاهكلی در این برنامه با تشریح چگونگی حضور دنیای وب به عنوان یك مكمل برای رادیو وتلویزیون گفت: در ابتدا وب نیز همانند رادیو و تلویزیون ارتباطی یك سویه داشت ، اما  با  ظهور وب 2 یك سیستم كاملاً تعاملی در ارتباطات شكل گرفت و اخیراً  نیز وب 3 را طراحی كرده اندكه ضمن دارا بودن تمامی خصوصیات وب 2، هوشمند  نیز هست و پس از مدتی كه كاربر با دنیای اینترنت كار می كند ، وب سلایق و نیازهای او را شناسایی و بر همین اساس به او خدمت می دهد. سیاهكلی خاطر نشان كرد: در دنیای جدید زمان ومكان بی نهایت است و از سوی دیگر صاحبان رسانه ها نیز دائماً در حال رقابت با یكدیگر هستند و به همین دلیل ما نیز چاره ای نداریم كه برخی از كاستی ها را از طریق دنیای وب جبران كنیم.
وی یادآور شد : از 3 سال قبل بر روی محصولی كاملاً پیشرفته به نام «آی پی مدیا»در حال كار هستیم وخوشبختانه رئیس سازمان صدا وسیما جمهوری اسلامی ایران مجوز عرضه آن را در بازار دادند.
معاون رسانه های مجازی صدا وسیما با تشریح قابلیت های دستگاه «آی پی مدیا» گفت : شاید این دستگاه تنها نمونه در جهان باشد كه تمامی مراحل ساخت آن به دست متخصصان داخلی انجام شده است ودر واقع این دستگاه تجمیعی است از همه آنچه كه امروز به عنوان دستگاه های رسانه ای  در یك خانه می توان  پیدا كرد.
وی تصریح كرد : این دستگاه همه امكانات ست آپ باكس ، رادیو ، كنسول های بازی ، دستگاه های پخش فیلم و موسیقی وحتی رایانه را یكجا داراست و اگر كسی این دستگاه را داشته باشد دیگر نیازی به داشتن همه این دستگاه ها را ندارد . سیاهكلی همچنین با اشاره به ارزان وكوچك بودن این دستگاه خاطر نشان كرد : طبق برآورد های ما این دستگاه در حدود  100 هزار تومان قیمت خواهد داشت و حتی  با  برخی از شركت ها به توافق رسیده ایم تا بصورت اقساطی در بازار عرضه شود.
معاون رسانه های مجازی صدا وسیما  تصریح كرد : در حال حاضر این دستگاه دارای 2مگا بایت  فضای وب است كه از این نظر كاربران هیچ گونه مشكلی نخواهند داشت وحتی در آینده قصد داریم آن را به 5 یا 6 مگا بایت ارتقا دهیم وتنها چیزی كه این دستگاه به آن نیاز دارد یك صفحه نمایش است كه می تواند تلویزیون های موجود در بازار باشد وحتی قابلیت استفاده از موس وكیبورد را نیز دارا خواهد بود.


طبقه بندی: اخبار شبكه ها، 
برچسب ها: عرضه آی پی مدیا به عنوان تنها نمونه در جهان، آی پی مدیا،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی