تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - آغاز فیلمبرداری سریال سنسیز
فرکانس کانالهای استانی 2017


مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 آذر 1390
آغاز فیلمبرداری سریال سنسیز نادر حمیدی شفیق با توضیح این‌كه این اثر با موضوع تعامل انسان‌ها با یكدیگر ساخته خواهد شد، گفت: محور اصلی سریال پیرمردی به نام خلیل فرخی است كه چند ماه پس از فوت همسرش با وجود رسیدگی و سر زدن فرزندان و نوه‌هایش احساس تنهایی می‌كند و می‌خواهد تجدید فراش كند. این موضوع ابتدا با مخالفت فرزندانش روبه‌رو می‌شود، اما رفته‌رفته آنها به این باور می‌رسند كه برای پدر یك همدم نیاز است، بنابر این تلاش می‌كنند برای او همسر مناسبی پیدا كنند، اما مشكل این است كه اغلب خواستگاری‌ها به نوعی به سرانجام نمی‌رسد.

وی افزود: این سریال بیشتر به خانواده گسترده خلیل می‌پردازد كه در این میان قضیه ازدواج نوه‌های خلیل و بیكاری نامزد نوه دختری‌اش و تبعات ناشی از این رهگذر پررنگ‌تر شده است. در این سریال البته سعی شده به نهاد خانواده و اهمیت ازدواج آسان و واقع‌بینانه نیز توجه شود.

نگارش فیلمنامه این سریال به عهده محمدرضا پستك، سعید حمیدی‌شفیق، نادر حمیدی‌شفیق و سهیلا ارجمند بوده و اسفندیار وكیلی هروی هم به عنوان ناظر محتوایی و مشاور فیلمنامه در آن حضور داشته است.

كار تصویربرداری این سریال از ابتدای آذر در لوكیشن‌های مختلفی در تبریز آغاز شده است و پیش‌بینی می‌شود این كار به مدت پنج ماه به طول انجامد.

در این سریال 280 بازیگر هنرنمایی خواهند كرد كه اسامی تعدادی از آنها به این شرح است: هاشم چاووشی، ناصر هاشمی، حمید امجدآبادی، حمیده مقدس‌زاده، سعید حمیدی‌مشفق، زكیه كریمی، وحیده صحرانورد، نادیا اسرافیلی، شهرزاد شكوریان، حسین جباروند، حمید نیكنام، ناصر حافظان، یوسف نامجو، صبا خاك‌نژاد و مظفر حسینیان.

شفیق از پخش این سریال از شبكه شما یا یكی از شبكه‌های سراسری خبر داد و تصریح كرد: چون این سریال به زبان آذری تولید می‌شود برای پخش از شبكه شما در آینده‌ای نزدیك به زبان فارسی دوبله یا زیرنویس فارسی خواهد شد.

در ساخت این سریال حمید مهرافروز (مدیر تصویربرداری)‌، بابك آمن‌پور (مدیر صدابرداری)،‌ شمسی زرینه‌بافی‌ (مدیر تولید)‌ و سمیه خدادادی همكاری می‌كنند.


منبع جام جم آنلاین


طبقه بندی: معرفی سریال های جدید، 
برچسب ها: آغاز فیلمبرداری سریال سنسیز، سریال سنسیز، سریالهای جدید،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی