تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - سری دوم سریال ستایش پیچیده تر است
فرکانس کانالهای استانی 2017


مرتبه
تاریخ : شنبه 19 آذر 1390
سری دوم سریال ستایش پیچیده تر است


سعید سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: سری دوم مجموعه تلویزیونی «ستایش» مرحله نگارش را سپری می‌کند و به محض تکمیل فیلمنامه کار تولید آغاز خواهد شد.


وی درباره حضور نرگس محمدی(ستایش) در سری جدید نیز گفت: چون هنوز فیلمنامه کامل نیست نمی‌توانم نسبت به حضور ایشان نظری بدهم، انتخاب بازیگران بسته به پایان فیلمنامه است. 
سلطانی اظهار داشت: البته یکسری از بازیگران سری اول در سری دوم نیز حضور خواهند داشت و سری دوم با حضور یکسری بازیگران جوان ساخته خواهد شد که البته جز خانم مریلا زارعی هیچ بازیگر جدید دیگری مشخص نشده است.
وی در پاسخ به این سوال که آیا سری دوم نیز مانند سری اول دراماتیک است؟ عنوان داشت: هم ما سازندگان و هم مخاطبان این مجموعه انتظارشان این است که سری جدید از ساختاری جذاب تر و محکم تر و داستانی پیچیده تر با ریتمی تندتر برخوردار باشد. 
کارگردان مجموعه پس از باران در پاسخ به این سوال که امکان دارد کار ساخت ستایش به مراحل و سه و چهار نیز برسد؟ تصریح کرد: خیر. مگر ما جومونگ می‌سازیم که آن را تا سری‌های چهار و پنچ ادامه بدهیم؟ قطعا چنین کاری غیر منطقی است. 
وی با بیان اینکه ستایش ۲ در نیمه دوم سال ۹۱ روی آنتن خواهد رفت، گفت: این بخش ادامه سرگذشت آدمهای اصلی است که در فصل اول دیدیم و روایت زندگی آنها را دنبال کردیم، فصل دوم شرایط زمانی خاصی دارد و با گذشت ۱۵ الی ۲۰ سال به مسائل روز جامعه می‌پردازد و فضای آن خیلی جوان‌تر از سری اول است.
طبقه بندی: معرفی سریال های جدید، 
برچسب ها: سری دوم سریال ستایش، سریال ستایش، سری جدید سریال ستایش، سری دوم ستایش، زمان پخش سری دوم سریال ستایش، زمان پخش سری جدید سریال ستایش، زمان پخش سری دوم مجموعه ستایش، سریال ستایش دو، سریال ستایش جدید، داستان ستایش دو،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی