تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - اولین مجموعه برای شبکه تلویزیونی آی فیلم تولید می‌شود
فرکانس کانالهای استانی 2017


اولین مجموعه برای شبکه تلویزیونی آی فیلم تولید می‌شودحجت قاسم زاده اصل کارگردان در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: نگارش فیلمنامه «سایه روشن» توسط رویا غفاری در 30 قسمت با موضوع افرادی که مرگ را یک بار تجربه کردند به اتمام رسیده است و با انجام مراحل اداری، به زودی وارد مرحله پیش تولید خواهیم شد. این مجموعه اولین مجموعه تولیدی برای شبکه آی فیلم خواهد بود. 
وی درباره نام مجموعه توضیح داد: مجموعه به نام «سایه روشن» تصویب و کارهای اداری آن انجام می‌شود، با توجه به ساخت مجموعه‌ای دیگر به همین نام، به زودی نام آن را تغییر خواهم داد. 
کارگردان فیلم تلویزیونی «پیدا و پنهان» در ادامه به نگارش مجموعه 100 قسمتی برای مرکز سیما فیلم اشاره کرد و گفت: با مرکز سیما فیلم به توافق رسیدیم و نگارش فیلمنامه مجموعه «مینی سریال» را با مضمون اجتماعی به همراه رویا غفاری آغاز کرده‌ایم. داستان این مجموعه در 5 قسمت طراحی شده که در پنجمین قسمت داستان به سرانجام می‌رسد و از شنبه تا چهارشنبه از شبکه پخش خواهد و پنج شنبه خلاصه ای از آن به صورت یک فیلم 90 دقیقه‌ای آماده و از شبکه پخش می‌شود.
وی درباره این مجموعه توضیح داد: ما فرمت‌های مختلف مجموعه از جمله هر شبی، یک شب درمیان، 90 شبی یا هفتگی را در ایران تجربه کرده بودیم این نوع مجموعه سازی در برخی از کشورها وجود دارد اما در ایران تجربه نشده است و برایم تجربه دل‌نشینی خواهد بود زیرا داستان و حوادث باید به گونه‌ای طراحی شوند که در 5 قسمت قصه به پایان برسد. در طراحی و انتخاب قصه ها دقت کردیم تا از موضوعات اجتماعی که دغدغه مخاطب است و خاص‌تر است، انتخاب کنیم و سوژه داستان ها قرار دهیم. 
قاسم‌زاده‌اصل در ادامه به نگارش مجموعه اشاره کرد و گفت: تاکنون 10 قسمت آن را نوشته‌ایم و به سرعت کار را جلو می بریم تا بتوانیم اواخر سال مجموعه را جلوی دوربین ببریم. 
«مینی سریال» را حجت قاسم زاده اصلی کارگردانی و تهیه خواهد کرد. 
طبقه بندی: معرفی سریال های جدید، 
برچسب ها: اولین مجموعه برای شبکه تلویزیونی آی فیلم، لویزیونی آی فیلم، شبکه تلویزیونی آی فیلم، آی فیلم، Ifilm،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی