تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - سری جدید انیمیشن شکرستان در راه است
فرکانس کانالهای استانی 2017


مرتبه
تاریخ : جمعه 11 آذر 1390
سری جدید انیمیشن شکرستان


«شکرستان» عنوان مجموعه انیمیشنی است که به تهیه‌کنندگی سید مسعود صفوی، کارگردانی بابک نظری و حمایت حوزه هنری، شبکه دو و مرکز صبا ساخته شده زبان نویی که در تعریف انیمیشن ارائه داده است،توانسته مخاطبان زیادی پیدا کند.سید مسعود صفوی رئیس مرکز مطالعات و تولید فیلم انیمیشن حوزه هنری با اشاره به استقبال از مرحله اول تولید و توزیع عروسک‌های شکرستان گفت: در مرحله اول عروسک‌هایی که بر اساس شخصیت‌های این مجموعه طراحی و تولید شدند، ظرف کمتر از یک ماه در بازار به فروش رسیدند که بیشترین استقبال نیز از شخصیت‌های ننه قمر و اسکندر انجام گرفت. 
همچنین وسایل جانبی مثل لیوان‌های تزئینی، تی‌شرت، تقویم مدارس و....که با طرح‌هایی از این انیمیشن وارد بازار شدند با استقبال خوبی از طرف مردم روبه‌رو شد و همین مساله ما را به تولید سری دوم این محصولات ترغیب کرد.
صفوی در ادامه گفت‌وگو عنوان کرد: این بار حدود هفت شخصیت دیگر مثل کاراکتر شعبون و الماس به مجموعه این عروسک‌ها اضافه کردیم که تولید اولیه آن ها تمام شده و تا ابتدای دی ماه وارد بازار می‌شود.
وی گفت: توزیع این محصولات به طور گسترده در سراسر کشور انجام خواهد گرفت به این شکل که 60 درصد آن در تهران و 40 درصد دیگر در سایر استان‌های کشور پخش می‌شود.

«شکرستان» شهری است خیالی که اتفاقات در آن به شکلی وارونه و طنزآمیز رخ می‌دهد.
طبقه بندی: معرفی انیمیشن جدید، 
برچسب ها: سری جدید انیمیشن شکرستان، انیمیشن شکرستان، سری جدید انیمیشن، شکرستان، سری جدیدانیمیشن، كارتون شکرستان، طنز شکرستان، معرفی انیمیشن های جدید ایرانی، معرفی انیمیشن های جدید، معرفی انیمیشنهای جدید ایرانی، معرفی انیمیشن های ایرانی، معرفی انیمیشن،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی