تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - آمادگی شبکه شما برای اعلام وضعیت آب و هوا
فرکانس کانالهای استانی 2017


آمادگی شبکه شما برای اعلام وضعیت آب و هوا


به گزارش خبرگزاری فارس، در نشست مشترک مدیر شبکه شما با مدیران پخش سیمای استان‌ها انتظارات و دیدگاه‌های طرفین در خصوص تولیدات و نحوه پخش برنامه‌های تولیدی مراکز از شبکه شما مطرح و بررسی شد.
بنا بر این گزارش، در این جلسه پهلوان‌زاده ـ مدیر شبکه تلویزیونی شما ـ با اشاره به ساختار این شبکه به عنوان آیینه‌ تولیدات مراکز استانی، گفت: شبکه شما فرصتی است در خدمت استان‌ها تا فضای اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی مناطق مختلف کشور را در معرض دید همه‌ ایرانیان قرار دهد.

وی ایجاد انگیزه در تولید برنامه‌های فاخر میان مراکز را از ویژگی‌های شبکه‌ شما بیان کرد و گفت: از آنجا که کیفیت برنامه‌های تولیدی عامل مهم در پخش برنامه‌ها در شبکه شماست،به همین دلیل مراکز استانی برای حضور بیشتر در این شبکه نسبت به ارتقای کیفی برنامه‌های تولیدی خود تلاش می‌کنند.
پهلوان‌زاده تصریح کرد: شبکه شما باعث ایجاد رقابت سازنده بین شبکه‌های استانی شده است.

وی توجه شبکه شما به ارتباطات زنده را یادآور شد و افزود: تولید برنامه‌ اختصاصی برای شبکه که پیش از آن از دیگر شبکه‌های ملی پخش نشده باشد از انتظارات ماست.
مدیر شبکه شما با اشاره به تولید آیتم کوتاه (شما و ایران ما) از این شبکه، افزود: در این برنامه کوتاه هر نوبت یکی از نماهای معروف مرکز هر استان در شرایط متنوع آب و هوایی نمایش داده خواهد شد.

در ادامه‌ این نشست مدیر تأمین برنامه شبکه شما با اشاره به ماهیت تامینی شبکه، تأمین‌کننده اصلی برنامه‌های شما را 32مرکز استانی صدا و سیما بیان کرد و افزود: شبکه شما این امکان را فراهم کرده است تا برنامه‌های متنوع در ساختار و موضوعات مختلف از مراکز استانی را دریافت و در معرض نظر مخاطبان ملی قرار دهد.
سعید تاج‌فرنیا با اشاره به تعامل خوب مراکز استانی با شبکه شما گفت: از ابتدای شروع به کار شبکه شما در تیر ماه امسال، تاکنون 848 ساعت برنامه از تولیدات استانی از شبکه شما پخش شده است که سهم مرکز اصفهان 84 ساعت، مازندران 57 ساعت و مراکز گیلان و سیستان ‌و بلوچستان 44 ساعت بوده که نسبت به دیگر مراکز فعالیت بیشتری داشته‌اند.

مدیر پخش شبکه شما نیز در سخنانی برنامه‌ریزی در جدول پخش برنامه‌های شبکه را سیال و منعطف بیان کرد و گفت: پخش شبکه شما این آمادگی را دارد در صورت اعلام هر یک از مراکز رویدادهای مهم فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ورزشی را به صورت زنده پخش کند.
سید محمدرضا امجدی زنده بودن اغلب برنامه‌های شبکه را دلیل بر به‌روز بودن پخش شبکه بیان کرد و افزود: هم‌ 
اکنون پنج تا شش ساعت از زمان پخش شبکه شما اختصاص به برنامه‌های زنده مراکز دارد.

وی از آمادگی پخش شبکه شما برای اعلام وضعیت آب و هوایی و جاده‌یی استان‌ها خبر داد و گفت: پخش مسابقات 
فوتبال لیگ برتر با اقبالی بسیار تماشاگران و بینندگان شبکه‌ مواجه شده است؛ به همین دلیل همکاران در مراکز تلاش کنند سطح کیفی و فنی پخش مسابقات را بالا ببرند.
مدیر پخش شبکه شما در ادامه خاطر نشان کرد: برای ارایه تصاویر زیبا به مخاطبان شبکه شما با تشکیل گروه هنری 
در پخش ،تلاش می شوداین مهم به شکلی جذاب انجام شود.

در پایان این نشست از مراکز برتر در تولیدات ماه مبارک رمضان شبکه شما قدردانی شد. این مراکز شامل مراکز قزوین در بخش ارتباط زنده، اردبیل در بخش ارتباط زنده شب قدر، آذربایجان شرقی و فارس در بخش جمع خوانی قرآن کریم و مرکز اصفهان در بخش برنامه‌های نمایشی سریال بگو که هستم بودند. 
در این نشست همچنین از روزبه فتاحی از مرکز اردبیل به عنوان بهترین مجری ویژه‌ برنامه‌های شب‌ قدر تقدیر شد.
طبقه بندی: معرفی برنامه های جدید، 
برچسب ها: آمادگی شبکه شما برای اعلام وضعیت آب و هوا، شبکه شما، برنامه های شبکه شما، پخش برنامه‌،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی