تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - برنامه ورزشی وقت اضافه از نیمه آذر ماه از شبكه اول
فرکانس کانالهای استانی 2017


برنامه ورزشی وقت اضافه


 این برنامه به صورت زنده همراه با پنج آیتم تولیدی با موضوع بررسی رخدادهای ورزشی،نقد و بررسی این رویدادها و گفت‌وگو با مسئولان ورزشی کشور، از نیمه دوم آذر روی آنتن می‌رود.


 آیتم «حرف شما» شامل تریبون آزاد و گزارش هایی از باشگاه های ورزشی و میادین اصلی شهر، حرف‌های مردم درباره مقوله ورزش را متناسب با موضوع برنامه منعکس می‌کند. در آیتم «حرف اضافه» نیز، اخبار ورزشی خبرگزاری‌ها و مطبوعات با زبان طنز در یک نمایش عروسکی بیان می‌شود.
تهیه کننده این برنامه اظهارداشت: در آیتم «مدال»، با تکیه بر المپیک و به دلیل نزدیک شدن به زمان برگزاری المپیک 2012 لندن، از مدال‌آوران عرصه‌های مختلف ورزشی گزارش هایی تهیه شده است. همچنین در بخش پس چی شد این برنامه به سراغ مسئولان حوزه ورزش می رود و با تعقیب گفته ها و اقدامات آن مقامات، سرانجام وعده‌ها و طرح های ورزشی را پیگیری می‌کند.
تهیه کننده وقت اضافه تصریح کرد: گزارش ویژه آخرین بخش از آیتم های این برنامه است که طی گزارش‌هایی ویژه اخبار و اطلاعات جهان فوتبال را بررسی و به بینندگان شبکه یک سیما عرضه می‌کند.
به گفته سبطی، گروهی از روزنامه نگاران ورزشی در همکاری با این برنامه و رصد اخبار ورزشی داخلی و خارجی، شورای سردبیری «وقت اضافه» را تشکیل می‌دهند.
وی گفت: امیرحسین بابازاده در مقام مجری و مصطفی مژدهی‌فر به عنوان مدیر تولید از دیگر عوامل این برنامه هستند.

فارسطبقه بندی: معرفی برنامه های جدید، 
برچسب ها: برنامه ورزشی وقت اضافه، برنامه وقت اضافه، برنامه ورزشی، برنامه ورزشی وقت اضافه شبكه اول، برنامه ورزشی شبكه اول،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی