تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - سریال باجناقلار سه 3 در راه هست
فرکانس کانالهای استانی 2017


مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 10 آذر 1390
سری جدید سریال باجناقلار 


کارگردان سریال «باجناقلار 3» در ادامه با بیان اینکه 35 تا 40 بازیگر اصلی در سری جدید این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند، خاطرنشان کرد: علاوه بر این حدود 150 نفر بازیگر تک سکانسی و چند سکانسی هم داشتیم که در کنار بازیگران اصلی مجموعه، ایفای نقش کرده‌اند.


محمد باقر پیران در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) افزود: هم اکنون این سریال در مرحله‌ی مونتاژ قرار دارد و تاکنون نیز صداگذاری، تدوین و همچنین ساخت موسیقی 15 قسمت از آن به اتمام رسیده است و قرار است به زودی برای قرار گرفتن در نوبت پخش به تهران ارسال شود که فکر می‌کنم تا قبل از پایان سال جاری پخش آن آغاز شود.

وی با اشاره به اینکه ساخت این سریال پیش از زمان مقرر آماده شده است، اظهار کرد: بر اساس تعهد ما به صداوسیما مقرر بود این سریال بهمن ماه تحویل سازمان شود که خوشبختانه با توجه به روند خوب کار، با اینکه خودمان نیز فکر می‌کردیم تصویربرداری این مجموعه تا آبان ماه ادامه داشته باشد، اما این کار اواخر شهریور ماه به اتمام رسید و هم‌اکنون در مرحله‌ی مونتاژ است.

کارگردان سریال «باجناقلار 3» در ادامه با بیان اینکه 35 تا 40 بازیگر اصلی در سری جدید این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند، خاطرنشان کرد: علاوه بر این حدود 150 نفر بازیگر تک سکانسی و چند سکانسی هم داشتیم که در کنار بازیگران اصلی مجموعه، ایفای نقش کرده‌اند.

پیران همچنین گفت: این سریال در 150 لوکیشن تصویربرداری شده است که تعداد 10 لوکیشن آن اصلی و مابقی آن نیز فرعی بودند که بخشی از آنها نیز مربوط به شهرستان‌هایی در شمال و جنوب آذربایجان غربی می شوند.

وی با اعلام اینکه تلاش شده است در سری جدید سریال «باجناقلار» به شهرستان‌های استان نیز توجه شود، ابراز کرد: تلاش کرده‌ایم تا در بطن قصه‌های این سریال، آثار تاریخی و مناطق دیدنی و گردشگری آذربایجان غربی را نیز به نمایش بگذاریم.

وی تصریح کرد: هر یک از 26 قسمت این سریال قصه جداگانه‌ای خواهد داشت که از انتخابات تا مراسم‌هایی مثل عروسی و عزا را دربرمی‌گیرد.

کارگردان سریال «باجناقلار 3» در پاسخ به اینکه به عنوان کارگردان سه سری از این مجموعه، از کدام سری بیشترین احساس رضایت را دارید؟ گفت: نمی‌توان پاسخ این سوال را در زمان حاضر داد و باید تا پخش آن صبر کرده و پس از آن در مورد آن صحبت کنیم اما در کل سری سوم یک ویژگی‌های خاصی دارد که من به تمامی کسانی که دو سری قبلی آن را دیده‌اند توصیه می‌کنم حتما این سری را نیز تماشا کنند؛ چرا که فکر می‌کنم با تنوعی که در قصه‌ها، اتفاقات و لوکیشن‌های سری سوم وجود داشته است، جذابیت آن نسبت به گذشته بیشتر شده است.

وی تاکید کرد: مطمئنم بینندگان دو سری پیشین، از سری سوم رضایت خواهند داشت.

به گزارش ایسنا، سریال «باجناقلار 3» در 26 قسمت فارسی، برای پخش از شبکه‌های سراسری و همچنین 26 قسمت به زبان ترکی، برای پخش از شبکه‌های آذری زبان در صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی ساخته شده است.طبقه بندی: معرفی سریال های جدید، 
برچسب ها: سری جدید سریال باجناقلار، سری سریال باجناقلار، سریال باجناقلار، اخبار تلویزیون اذر 90، خبرهای صدا و سیما، فیلم های جدید تلویزیون، سریال های جدید تلویزیون، کارگردان سریال باجناقلار،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی