تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - معرفی فیلم‌های سینمایی ماه محرم
فرکانس کانالهای استانی 2017


مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 10 آذر 1390
معرفی فیلم‌های سینمایی ماه محرمشبكه یك

اسلحه ـ پنجشنبه ساعت 22

حكمت پنهان ـ پنجشنبه ساعت 24

رنگ انتظار ـ جمعه ساعت 16

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «اسلحه» به كارگردانی جسی تررو پنجشنبه 10 آذرماه ساعت 22 از شبكه یك سیما روی آنتن می‌رود.

داستان این فیلم درمورد یك تبهكار است كه پس از آزادی از زندان دوباره به جمع دوستان سابق خود كه قاچاقچی اسلحه هستند، برمی‌گردد تا عملیات خرابكارانه تازه‌ای را ترتیب دهد. از طرفی او به پلیس‌ها نیز اطلاعات جدیدی در مورد اسلحه‌ و باندهای قاچاق می‌دهد.

پل كال درون و كریستا كمپبل به عنوان بازیگران اصلی درفیلم سینمایی «اسلحه» بازی كرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «حكمت پنهان» هم به كارگردانی مجید تربتی‌فرد پنجشنبه ساعت 24 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.

احمد كه مهندس كشاورزی است با وانتی كه از پدرش به ارث رسیده مشغول كار است. روزی یك جوان روستایی را سوار كرده و جوان با دروغ و كلك ماشین احمد را می‌دزدد. جوان روستایی كه نعمت نام دارد ماشین را به ده برده و به پدر نامزدش نشان می‌دهد و به او می‌گوید كه شغل بسیار خوبی در شهر یافته و حتی توانسته با پول آن وانت بخرد. پدرزنش با ازدواج آنها موافقت می‌كند و جشن ازدواج به انتهای ماه محرم و صفر موكول می‌شود. مهدی امینی‌خواه و محسن بهرامی در فیلم تلویزیونی «حكمت پنهان» بازی كرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «رنگ انتظار» نیز به كارگردانی سیدمحسن میرحسینی و تهیه‌كنندگی سیدمحسن میرحسینی و فهیمه سلیمانی جمعه ساعت 16 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.

بچه‌های روستا خبردار شده‌اند كه بی‌بی، قابله قدیمی روستا چند روز بیشتر زنده نخواهد ماند. بچه‌ها از شنیدن این خبر غمگین می‌شوند و تصمیم می‌گیرند كه برای خوشحالی بی‌بی به استناد خوابی كه یكی از بچه‌ها دیده است بگویند كه پسر بی‌بی (كه سال‌ها پیش گم‌شده و كسی از او خبر ندارد) پیدا شده و قصد دارد به روستا برگردد. اردلان شجاع‌كاوه، مینا جعفرزاده، سولمازآقمقانی، رابعه اسكویی و محمد فیلی در فیلم تلویزیونی «رنگ انتظار» بازی كرده‌اند.

شبكه دو

خاكستر و پروانه ـ ‌پنجشنبه ساعت 30/14

صندلی چرخدار ـ جمعه ساعت 30/17

سایه بر خورشید ـ جمعه ساعت 23

فیلم تلویزیونی «خاكستر و پروانه» هم پنجشنبه ساعت 30/14 از شبكه دو سیما پخش خواهد شد.

زینت و پسرش عبدو بعد از جنگ در جنوب و در كنار كارون تصمیم می‌گیرند تا مدرسه و كتابخانه‌ای را كه فقط بقایایی از آن بعد از جنگ مانده و به خرابه‌ای تبدیل شده است دوباره بازسازی كنند.

نسرین نكیسا، محسن نكویی، حسین لفته‌اصل و داریوش فرج‌پور در فیلم تلویزیونی «خاكستر و پروانه» به كارگردانی رهبر قنبری و تهیه‌كنندگی مهدی همایونفر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

شبكه دو سیما همچنین برای جمعه ساعت 30/17 فیلم سینمایی «صندلی چرخدار» را به كارگردانی الیزابتا لوادالی و تهیه‌كنندگی جولیانا دل پونتا برای پخش در نظر گرفته است.

مرد جوانی كه مهندس معمار است، برای گذراندن خدمت سربازی، خدمت غیرنظامی را انتخاب می‌كند. به خاطر تحصیلات نیمه‌كاره‌ای كه در رشته ارتوپدی دارد او را به مركز حمایت از بیماران فلج مادرزادی اعزام می‌كنند. او در اولین دیداری كه از رئیس مركز كه او هم یك بیمار فلج مادرزادی است، دارد بشدت از انتخاب خود پشیمان شده و نگران ادامه خدمت خود می‌شود.

فیلم تلویزیونی «سایه بر خورشید» به كارگردانی حسین مرشد شیرازی و تهیه‌كنندگی محمدتقی انصاری هم جمعه ساعت 23 از شبكه دو سیما روی آنتن می‌رود.

فیلم تلویزیونی «سایه بر خورشید» داستان مردمی را روایت می‌كند كه عقوبت گناهی را پس می‌دهند كه تاریخ، همیشه ایام بر آن گواهی خواهد داد. این فیلم حوادث اتفاق افتاده در حدفاصل شهادت حضرت مسلم بن عقیل و هانی بن عروه و رسیدن امام حسین(ع) به آنجا را روایت می‌كند.

كاظم افرندنیا، حسین توشه و جعفر دهقان به عنوان بازیگران اصلی در فیلم تلویزیونی «سایه بر خورشید» بازی كرده‌اند.

شبكه سه

قلعه عقاب‌ها ـ پنجشنبه ساعت 30/10

بیگانگان ـ پنجشنبه ساعت 19

سه‌شنبه‌ها با موری ـ پنجشنبه ساعت 30/23

سهم گمشده ـ ‌جمعه ساعت 30/10

توماج ـ ‌جمعه ساعت 19

پنجشنبه ساعت 30/10 نیز فیلم سینمایی «قلعه عقاب‌ها» به كارگردانی برایان هوتون و با بازی ریچارد برتون و كلینت‌ایستوود، محصول سال 1968كشورهای آمریكا و انگلیس از شبكه سه سیما بازپخش می‌شود.

فیلم تلویزیونی «بیگانگان» هم به كارگردانی عباس رافعی پنجشنبه ساعت 19 از شبكه سه سیما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم تلویزیونی «بیگانگان» خاطرات یك فلسطینی مبارز از زمان اشغال كشورش توسط یهودیان صهیونیست است. احمد دانشجوی دانشگاهی است كه لیلا نیز در آن مشغول به تحصیل است. احمد به لیلا علاقه‌مند است، اما نمی‌تواند علاقه خود را بیان كند. فاروق دوست احمد، به او پیشنهاد می‌دهد برای پرستاری از پیرمردی به نام حسام به خانه او برود. احمد به خانه حسام می‌رود و با قبول شرایط فرزندان حسام، مشغول به كار می‌شود.

فیلم تلویزیونی «بیگانگان» با بازی مكسیم خلیل و محمد حداقی، محصول مشترك ایران و لبنان است.

فیلم سینمایی «سه شنبه‌ها با موری» هم به كارگردانی مایك جكسون پنجشنبه ساعت 30/23 از شبكه سه سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم درباره مبارزه باورنكردنی و اعجاب‌انگیز پروفسور شوارتز موری با بیماری سخت و لاعلاج ای. ال. اس است. این بیماری، بتدریج اعضا و جوارح اصلی بدن را از كار می‌اندازد و باعث مرگ سلولی بافت‌ها و ماهیچه‌ها می‌شود. موری مرگ را پذیرفته است، اما می‌خواهد در واپسین روزهای زندگی به كمال انسانی برسد.

جمعه ساعت 30/10 هم فیلم تلویزیونی «سهم گمشده» به كارگردانی حسن نجفی از شبكه سه سیما پخش می‌شود.

تلال و همسرش صنم منتظر تولد اولین فرزندشان هستند. تلال یك مادر و یك برادر كوچك‌تر از خود دارد. صنم وضع‌حمل می‌كند، ولی فرزندش دچار مشكل تنفسی است و باید در دستگاه مخصوص نگهداری شود.

فیلم تلویزیونی «توماج» به كارگردانی احسان عبدی‌پور جمعه ساعت 19 از شبكه سه سیما روی آنتن می‌رود.

داستان این فیلم درباره جوان صیادی است كه در یكی از شهرهای جنوبی به دلیل تهمت دزدی كه به او می‌زنند، تمام اعتبار خود را از دست داده و حتی در آستانه از دست دادن ارتباط با نامزد و همسر آینده‌اش است.

فرشته صدرعرفایی، مریم بوبانی و ایرج صغیری در فیلم تلویزیونی«توماج» بازی كرده‌اند.

شبكه 4

گمشده در ترانزیت ـ پنجشنبه ساعت 30/15

دو مرد در شهر ـ جمعه ساعت 05/12

زندانی اسپانیایی ـ جمعه ساعت 30/20

فیلم سینمایی « گمشده در ترانزیت» هم پنجشنبه ساعت 30/15 از شبكه چهار سیما بازپخش می‌شود.

فیلم سینمایی «دو مرد در شهر» به كارگردانی خوزه جیووانی محصول سال 1973 فرانسه جمعه ساعت 05/12 از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.

جینو به جرم سرقت در حال گذراندن محكومیت10 ساله خود در زندان است. او رفتار خوبی در زندان داشته و ژان مددكار زندان معتقد است كه او می‌تواند به جامعه برگردد. ژان تلاش می‌كند تا 2 سال مانده از محكومیت جینو مورد بخشش قرار بگیرد. مسوول زندان و كارشناسان پلیس مخالف آزادی زود هنگام او هستند، به همین دلیل ژان مجبور می‌شود برای آزادی جینو به آنها تعهد بدهد. ژان گابن و آلن دلون در این فیلم هنرنمایی كرده‌اند.

فیلم سینمایی «زندانی اسپانیایی» به كارگردانی و تهیه‌كنندگی دیوید ممت هم جمعه ساعت 30/20 در قالب برنامه «سینما4» از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی استیو مارتین در مورد شهروند متخصصی است كه در اختراعی به موفقیت می‌رسد و به همین خاطر هدف سودجویی‌های بین‌المللی قرار می‌گیرد. او كه در این راه آرزوی پیشرفت طبقاتی را در سر می‌پروراند....

شبكه تهران

جیمی نوترون ـ پنجشنبه ساعت 30/13

تاوان ـ 30 دقیقه بامداد جمعه

سفید خاكستری ـ‌ جمعه ساعت 30/13

انیمیشن «جیمی نوترون» هم پنجشنبه ساعت 30/13 در قالب برنامه «تماشاخانه» از شبكه تهران پخش می‌شود.

داستان این انیمیشن درباره جیمی نوترون پسر باهوشی است كه هر بار دست به اختراعات خارق‌العاده‌ای می‌زند و موجب شگفتی خانواده و دوستان خود می‌شود.

فیلم تلویزیونی «تاوان» به كارگردانی رضا غفاری‌اعتبار و تهیه‌كنندگی منوچهر هادی 30 دقیقه بامداد جمعه روی آنتن شبكه تهران می‌رود.

«تاوان» داستان زندگی 2 زوج را در فضای رئالیستی به تصویر می‌كشد. داستان اول درباره یك زوج به نام‌های مسعود كثیری و زهره موسوی است. زهره از بیماری نازایی رنج می‌برد و مسعود برای درمان زهره باید هزینه سنگینی را تقبل كند. او برای هزینه درمان همسرش، ناچار به قاچاق چوب در جنگل رو می‌آورد و ناخواسته مرتكب قتل یكی از نگهبانان جنگل می‌شود. داستان دوم درباره عباد توكلی و طاهره پورنبی است. طاهره از بیماری سرطان رنج می‌برد و شوهر او عباد كه نگهبان جنگل است در آستانه مرگ همسرش، توسط مسعود، قهرمان داستان اول ناخواسته كشته می‌شود.

كاظم بلوچی، كیهان ملكی، بهناز جعفری و شهره لرستانی در فیلم تلویزیونی «تاوان» به ایفای نقش پرداختند.

فیلم تلویزیونی «سفید، خاكستری» به كارگردانی كریم دریدی ساعت 30/13 جمعه از شبكه تهران پخش می‌شود.

لك، یك دلال معاملات ملكی از سوی اوكتاویو سولیه و پسرانش رژه و لوئیس مامور شده است تا زمین فرانسوا بلان را به هرترتیب شده از چنگش دربیاورد و به اوكتاویو و پسرانش بفروشد. او برای این كار به كوهستان می‌رود. جایی كه فرانسوا سال‌هاست در آنجا به تنهایی زندگی می‌كند.

شبكه شما

نشانی ـ ‌پنجشنبه ساعت 45/23

مادرم باش ـ جمعه ساعت 30/13

فیلم تلویزیونی «نشانی» هم پنجشنبه ساعت 45/23 از شبكه شما پخش می‌شود.

بهروز میرزایی كه فردی معتاد است از خانه طرد می‌شود. او كه هیچكس را ندارد، ناگزیر در خیابان‌ها روز را سپری می‌كند. شب‌هنگام فردی به نام سهراب كه به خاطر بیماری خانواده را ترك و از آنها دوری كرده است، او را همراه خود به منزل می‌برد.

بهزاد ترابیان دهكردی، دانش بروجنی و مهدی حیدری از بازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «نشانی» به كارگردانی داریوش ربیعی و تهیه‌كنندگی بیژن علی‌بابا هستند.

فیلم تلویزیونی «مادرم باش» نیز به كارگردانی مسعود رشیدی جمعه ساعت 30/13 از شبكه شما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم روایت كاروانی است كه قصد رفتن به كربلا را دارند، اما نرسیده به مرز به دستور فرمانده پاسگاهی از رفتن این كاروان به خاك عراق جلوگیری می‌شود. در این میان زن میانسالی كه قصد دارد به زیارت كربلا برود به فرمانده پاسگاه اعتراض می‌كند و دلیل رفتنش را خوابی بیان می‌كند كه فرزند مفقودالاثرش از او خواسته كه به زیارت كربلا برود.

فرامرز صدیقی، زهره صفوی، رامین راستاد، شیوا بلوریان و علی امجدی در فیلم تلویزیونی «مادرم باش» هنرنمایی كرده‌اند.
طبقه بندی: اخبار شبكه ها، 
برچسب ها: فیلم‌های سینمایی ماه محرم، فیلم‌های سینمایی محرم، فیلم‌های سینمایی، فیلم‌ سینمایی ماه محرم، معرفی فیلم‌های سینمایی، معرفی فیلم‌ سینمایی، اسلحه، حكمت پنهان، رنگ انتظار، خاكستر و پروانه، صندلی چرخدار، سایه بر خورشید، قلعه عقاب‌ها، بیگانگان، موری، سهم گمشده، توماج، جیمی نوترون، تاوان، سفید خاكستری، نشانی، مادرم باش، شبكه یك سیما، شبكه دو، شبكه دو سیما، شبكه سه، شبكه سه سیما، شبكه 4، شبكه تهران، فیلمهای شبكه تهران،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی