تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - آغاز پخش آزمایشی شبكه فیلم و سریال تماشا
فرکانس کانالهای استانی 2017


اخبار آغاز پخش آزمایشی شبكه فیلم و سریال تماشا


شبكه تلویزیونی «تماشا» (فیلم و سریال) فعالیت آزمایشی خود را روی گیرنده‌های دیجیتال و با تبلیغ بیش از 20 سریال ایرانی و خارجی آغاز كرد.

جام جم آنلاین: شبكه تلویزیونی «تماشا» (فیلم و سریال) فعالیت آزمایشی خود را روی گیرنده‌های دیجیتال و با تبلیغ بیش از 20 سریال ایرانی و خارجی آغاز كرد.


به گزارش ایسنا،‌ شبكه تماشا با شعار «پخش برنامه‌های ماندگار» به صورت آزمایشی از طریق گیرنده‌های دیجیتال قابل دریافت است.

در حال حاضر،‌ آنتن شبكه «تماشا» با تبلیغ و آنونس سریال‌هایی كه قرار است بزودی از این شبكه پخش شوند پر شده است. 10 سریال خارجی و 14 سریال ایرانی، از جمله سریال‌هایی هستند كه در نوبت پخش شبكه تماشا قرار دارند و آنونس آنها از این شبكه آزمایشی به نمایش درمی‌آید.

سریال‌های متشكرم، انسان خوب، فردا و مهارت دستان ترو سریال‌های كره‌‌ای هستند كه قرار است از شبكه تماشا پخش شوند. بیشتر این سریال‌ها به مباحث پزشكی می‌پردازند.

روزی روزگاری،‌ وفا، عمارت فرنگی، در چشم باد، تفنگ سرپر، دلیران تنگستان، به كجا چنین شتابان و زیر تیغ، خانه به دوش، نابرده رنج، خوش‌ركاب و خسته‌دلان هم سریال‌های ایرانی هستند كه قرار است از شبكه تماشا پخش شود.

ماموران آبی‌پوش، كمیسر والانس و گردان خارجی هم سریال‌های پلیسی جنایی شبكه تماشا خواهند بو
د
طبقه بندی: مطالب درباره دیحیتال، 
برچسب ها: آغاز پخش آزمایشی شبكه تماشا، شبكه فیلم و سریال تماشا، فركانس شبكه فیلم و سریال تماشا، شبكه سریال تماشا،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی