تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - شبکه‌های دیجیتال انیمیشن و خانواده به زدوی افتتاح میشود
فرکانس کانالهای استانی 2017


شبکه‌های دیجیتال انیمیشن و خانواده به زدوی افتتاح میشودقائم مقام رییس سازمان صداوسیما با اشاره به راه‌اندازی نسل سوم فرستنده دیجیتال در کشور تا چند ماه آینده گفت: علاوه بر شبکه‌هایی همچون آی‌فیلم، نمایش، بازار، شما، مستند در آینده نزدیک شبکه‌های انیمیشن و خانواده راه‌اندازی می‌شود.
حجت‌الاسلام سید رمضان موسوی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم اظهار کرد: ما در حال توسعه شبکه‌های ارتباطی هستیم و در این خصوص کارهای تحقیقاتی iptvو ipmedia انجام شده است و مقدمات آن در حال فراهم شدن است تا در اختیار مردم قرار بگیرد.
 
وی ادامه داد: علاوه بر شبکه‌هایی همچون آی‌فیلم، نمایش، بازار، شما، مستند در آینده نزدیک شبکه‌های انیمیشن و خانواده راه‌اندازی خواهد شد.
 
قائم مقام رییس سازمان صداوسیما درباره‌ی پخش سراسری شبکه ورزش گفت: این شبکه در تهران قابل دریافت است و در صورتی که نسل سوم فرستنده‌ی دیجیتال در کشور راه‌اندازی شود تمام استان‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند.
 
وی با بیان این که شبکه ورزش در استان‌ها به صورت مستقل پخش می‌شود، افزود: ما در حال برنامه‌ریزی هستیم تا در ایام رقابت‌های المپیک از ظرفیت‌های شبکه ورزش بیشتر استفاده شود.
 
موسوی مقدم با بیان این که پخش رقابت‌های المپیک لندن تنها به شبکه ورزش منحصر نخواهد شد، خاطرنشان کرد: همه‌ی شبکه‌ها سیما برای المپیک برنامه دارند و شبکه سه سیما در کنار شبکه ورزش به صورت مستقیم این رقابت‌ها را پخش خواهد کرد.
 
وی با بیان این که شبکه ورزش به صورت تخصصی‌تر به پخش رقابت‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن خواهد پرداخت، افزود: سعی داریم تا این شبکه را برای پخش رقابت‌های المپیک از مدار تهران خارج کرده و آن را اختیار دیگر استان‌ها قرار دهیم.

24 آنلاین طبقه بندی: اخبار شبكه ها، 
برچسب ها: شبکه‌های دیجیتال انیمیشن، شبکه‌های دیجیتال خانواده، فركانس شبکه‌های دیجیتال انیمیشن، معرفی شبیكه های دیجیتال جدید،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی