تبلیغات
فرکانس کانالهای استانی 2017 - پخش شبکه دیجیتالی ورزش
فرکانس کانالهای استانی 2017


مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 2 فروردین 1391
معرفی پخش شبکه دیجیتالی ورزشعزت الله ضرغامی رییس سازمان صدا و سیما در روزهای پایانی سال گذشته از راه اندازی شبكه ورزش در سال جدید خبر داده بود.
پخش رسمی شبكه ورزش كه با فعال سازی بسته سوم ظرفیتی پخش دیجیتال (TS3) در صدا و سیما میسر می شود، به صورت دیجیتال خواهد بود و بعد از شبكه برون مرزی هیسپان تی وی، دومین شبكه تلویزیونی ایران است كه به صورت اچ دی (HD) پخش می شود.
 
این شبكه تخصصی فعالیت آزمایشی خود را ابتدا با 6 ساعت برنامه در روز و پخش مستند المپیك، تاریخچه مسابقات جام جهانی، مستندهای آموزشی در زمینه ورزش و پوشش برخی مسابقات آغاز كرده است.
 
شبكه ورزش پنجمین شبكه دیجیتال در كشور است و پیش از آن شبكه های مستند، شما، بازار و نمایش به صورت دیجتال راه اندازی شدند و دریافت این شبكه ها تنها در صورت داشتن دستگاه های گیرنده دیجیتال (ست آپ باكس Set up box) امكانپذیر است.
 
فرشاد صادقی مدیر شبكه ورزش سیما است كه در كارنامه خود تهیه كنندگی برنامه های ورزشی از جمله با جام جهانی 2002، گزارش ورزشی، دایره طلایی، مجله باشگاه های اروپایی و مجله باشگاه های آسیایی را ثبت كرده است.طبقه بندی: معرفی برنامه های جدید، 
برچسب ها: شبکه دیجیتالی ورزش، پخش شبکه ورزش،
ارسال توسط ادمین

خرید اینترنتی انواع عطر و ادكلن اصل زنانه و مردانه مارك دار


خرید پستی ساعت دیواری فانتزی ساخت موتور تایوان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی